Viešbučio atmintinė

Bendrosios nuostatos

 1. Į Viešbutį priimami vyresni kaip 12 savaičių sveiki, skiepyti, socializuoti, draugiški šunys.
 2. Klientas privalo pateikti šuns skiepus patvirtinančius dokumentus. Į Viešbutį priimami tik nuo pasiutligės paskiepyti šunys ir skiepas turi galioti visos viešnagės Viešbutyje laikotarpiu. Šuns priėmimo į Viešbutį dieną turi būti praėjęs laikotarpis imunitetui nuo pasiutligės susidaryti.
 3. Agresyvūs, sergantys ir apleisti šunys, rujojančios kalytės Į VIEŠBUTĮ NEPRIIMAMI.
 4. Norint apžiūrėti kambarius ir viešbučio teritoriją, prašome mus aplankyti iš anksto sutartu laiku, nes šuniuko palikimo dieną Klientas į Viešbučio patalpas ir vidinę Viešbučio teritoriją neįleidžiamas, jis savo šunį palydi tik iki priimamojo. Tokia tvarka nustatyta dėl Jūsų šuniuko gerovės, stengiantis apsaugoti jį nuo bereikalingo streso, užuodžiant šeimininko kvapą ir stengiantis jį surasti.


  Kambarių rezervacija

 5. Privaloma išankstinė kambarių rezervacija. Kambariai rezervuojami per www.dogiday.lt , pildant Rezervacijos formą.
 6. Gavęs Rezervacijos formą, Viešbutis su Jumis susisieks per 24val. Skubiu atveju, prašome skambinti tel. +370-60-660-990.
 7. Norint pakeisti atvykimo/išvykimo datas po rezervacijos patvirtinimo, skaičiuojamas 10€ rezervacijos keitimo mokestis.


  Viešnagė

 8. Klientas privalo pristatyti ir atsiimti šunį iš Viešbučio Rezervacijos patvirtinime nurodytu laiku.
  8.1. Nepaėmus šuniuko laiku, skaičiuojama 4€ už kiekvieną papildomą valandą.
 9. Atvykus pasirašoma Gyvūno laikino apgyvendinimo viešbutyje sutartis. Prašome įvertinti, kad tai užims šiek tiek laiko.
 10. Klientas, palikdamas viešbutyje sergantį ar vyresnį nei 8m. šunį, supranta, kad stresas ir išsiskyrimo nerimas gali įtakoti gyvūno lėtinių ligų paūmėjimą ar net mirtį, ir nereiškia viešbučiui jokių pretenzijų.
 11. Kiekvienam šuniui skiriama atskira patalpa, kad šuo neturėtų jokio sąlyčio su kitais šunimis, išskyrus atvejus, kai šunys yra pripratę būti kartu (keli to pačio Kliento šunys) ir Klientas pageidauja (raštu), kad Viešbutis skirtų vieną bendrą patalpą jo šunims.
 12. Šuo gali būti maitinamas Kliento atvežtu maistu arba viešbučio maistu.
 13. Viešbučio kambariai aprūpinti patogiais gultais, žaislais, indais maistui ir vandeniui, mėgstantiems užsikloti pasiūlysime ir apklotukus, bet šuniukas visada jausis saugiau atvažiavęs „su savo kvapais“, todėl savo nuožiūra gali atsivežti tai, kas jam padėtų greičiau apsiprasti su pasikeitusia aplinka.
 14. Jei viešnagės metu šuo suniokoja kambarį (išdrasko sienas, sugadina duris ir pan.), Klientas įsipareigoja Viešbučiui kompensuoti nuostolius.


  Atsiskaitymas

 15. Už viešbučio paslaugas atsiskaitoma ne vėliau kaip 5d.d. iki viešnagės pradžios, bankiniu pavedimu sumokant už visą viešnagės laikotarpį.
 16. Laiku nesumokėjus, Viešbutis turi teisę rezervaciją atšaukti be jokio įspėjimo.
 17. Rezervacijos atšaukimas po apmokėjimo:
  17.1. Pinigai grąžinami į sąskaitą per 5d.d., atskaičius 30€ administracinį mokestį, jeigu rezervacija atšaukiama ne vėliau kaip prieš 72val.
  17.2. Pinigai grąžinami į sąskaitą per 5d.d., atskaičius 50% įmokos, bet ne mažiau 30€, jeigu rezervacija atšaukiama ne vėliau kaip prieš 48val.
  17.3. Pinigai negrąžinami, jeigu rezervacija atšaukiama, likus mažiau kaip 48val. iki viešnagės pradžios.
  17.4. Visais atvejais, atšaukus rezervaciją, įmoką galima užskaityti kitai viešnagei 30 dienų laikotarpyje, be administracinio mokesčio.
 18. Atvežus šuniuką vėliau arba atsiėmus šuniuką anksčiau laiko, pinigai negrąžinami ir neužskaitomi būsimoms viešnagėms.


  Baigiamosios nuostatos

 19. Rezervuodamas savo šuniukui kambarį, Klientas patvirtina, kad su šiomis taisyklėmis susipažino, suprato ir sutinka.