Privatumo politika

MB „Dogiday“ įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Šioje privatumo politikoje Jums aiškiai, suprantamai ir išsamiai pateikiame mūsų duomenų tvarkymo praktiką sudarytą laikantis LR ir ES asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, bei kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) – tai tam tikra informacija, kuri įrašoma į jūsų kompiuterį arba mobilųjį įrenginį Jums apsilankius interneto svetainėje. Slapukai leidžia tinklapiui rinkti informaciją iš naršyklės ir atpažinti Jus bei atitinkamą informaciją apie Jus sekančio vizito metu. Taip pat, su slapukų pagalbą mes galime siekti užtikrinti sklandų svetainės veikimą, stebėti lankytojų interneto svetainėje įpročius (vizito trukmę, dažnumą) bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių.


Kokius slapukus mes naudojame?

Mūsų naudojami slapukai renka informaciją apie Jūsų lankymosi mūsų interneto svetainėje įpročius, kurių dėka mes galime užtikrinti geresnę naršymo patirtį, tobulinti tinklapį, jame patalpintą informaciją bei mūsų teikiamų paslaugų kokybę. Taip pat, mūsų naudojami slapukai renka anoniminę informaciją apie naršymą mūsų internetinėje svetainėje, kurią siunčia trečioms šalims (Google Analytics ir Google Adwords), kas mums padeda save geriau pozicionuoti internete, užtikrinti aukštą svetainės turinio kokybę ir būti lengviau pastebėtiems potencialių klientų.


Privatumo politika

Laikantis privatumo politikos, visa Jūsų pateikta informacija yra naudojama siekiant užtikrinti kuo patogesnį ir greitesnį klientų aptarnavimą bei aukštą paslaugų kokybę.
Visi Jūsų pateikti duomenys ir informacija yra saugomi bei nėra parduodami, nuomojami, skolinami, dovanojami ar kitaip perduodami tretiems asmenims.