Viešbučio atmintinė

Bendrosios nuostatos

1. Į Viešbutį priimami vyresni kaip 12 savaičių sveiki, socializuoti, draugiški šunys.
2. Klientas privalo pateikti šuns skiepus patvirtinančius dokumentus. Į Viešbutį priimami tik nuo pasiutligės paskiepyti šunys ir skiepas turi galioti visos viešnagės Viešbutyje laikotarpiu. Šuns priėmimo į Viešbutį dieną turi būti praėjęs laikotarpis imunitetui nuo pasiutligės susidaryti.
3. Agresyvūs, sergantys ir apleisti šunys, rujojančios kalytės į Viešbutį nepriimami.


Rezervacija

4. Išankstinė kambarių rezervacija yra privaloma prieš kiekvieną apsilankymą.
5. Užpildžius rezervacijos formą, viešbutis su Jumis susisieks pora dienų prieš atvykimą, patikslins rezervacijos duomenis bei atsiųs anketą-klausimyną.
6. Užpildytą anketą-klausimyną pageidautina išsiųsti viešbučiui iš anksto el. p. info@dogiday.lt, tai sutrumpins šuniuko palikimo viešbutyje procedūrą. To nepadarius, prašome atvykstant išsamiai užpildytą anketą-klausimyną atsivežti su savimi.
7. Atvykus pasirašoma Gyvūno laikino apgyvendinimo viešbutyje sutartis. Prašome įvertinti, kad tai užims šiek tiek laiko.
8. Jeigu į Viešbutį atvyksta daugiau nei vienas to pačio Kliento šuo, anketa-klausimynas pildomas kiekvienam šuniui atskirai.


Viešnagė

9. Klientas privalo pristatyti ir atsiimti šunį iš Viešbučio sutartu laiku.
10. Norint apžiūrėti kambarius ir viešbučio teritoriją, prašome mus aplankyti iš anksto sutartu laiku, nes šuniuko palikimo dieną Klientas į Viešbučio patalpas ir vidinę Viešbučio teritoriją neįleidžiamas, jis savo šunį palydi tik iki priimamojo. Tokia tvarka nustatyta dėl Jūsų šuniuko gerovės, stengiantis apsaugoti jį nuo bereikalingo streso, užuodžiant šeimininko kvapą ir stengiantis jį surasti.
11. Kiekvienam šuniui skiriama atskira patalpa, kad šuo neturėtų jokio sąlyčio su kitais šunimis, išskyrus atvejus, kai šunys yra pripratę būti kartu (keli to pačio Kliento šunys) ir Klientas pageidauja (raštu), kad Viešbutis skirtų vieną bendrą patalpą jo šunims.
12. Šuo gali būti maitinamas Kliento atvežtu maistu arba viešbučio maistu.
13. Viešbučio kambariai aprūpinti patogiais gultais, žaislais, indais maistui ir vandeniui, mėgstantiems užsikloti pasiūlysime ir apklotukus, bet šuniukas visada jausis saugiau atvažiavęs „su savo kvapais“, todėl savo nuožiūra gali atsivežti tai, kas jam padėtų greičiau apsiprasti su pasikeitusia aplinka.
14. Klientui pageidaujant, šuniukui gali būti organizuojami dresūros užsiėmimai. Bendradarbiaujame su šunų dresūros mokykla Smartdog.